PASLAUGOS

2020 m. pavasarį, įvedus pirmąjį karantiną dėl Covid-19 pandemijos, netekome galimybės gyvai vesti šachmatų pamokų mokyklose. Tai buvo iššūkis tiek mūsų komandai, tiek tėveliams ir vaikams. Tačiau galime pasidžiaugti, kad su iššūkiu susitvarkėme - jau po savaitės nuo karantino paskelbimo pasiūlėme visiems norintiems prisijungti prie nuotolinių mokymų. Net nesitikėjome, kad pasibaigus mokslo metams, atsiras norinčių toliau mokytis žaisti šachmatais vasaros atostogų metu. Ir tokių atsirado ne vienas. Mokymus pratęsėme ir naujais mokslo metais - žinomumas apie mūsų komandos vedamas pamokas tik didėja!

Nuotoliniai mokymai

Norintiems išmokti žaisti šachmatais vaikams šiuo metu siūlome skirtingus mokymo lygius - nuotolines pamokas sekmadieniais rytais, papildomas namų darbų užduotis bei asmenines konsultacijas nuotoliniu būdu.

Nuotolinėms pamokoms vesti ir namų darbų užduočių sprendimui naudojame
Nearpod platformos galimybes. Pamokos metu vaikai sprendžia Nearpod skaidrėse rodomas užduotis, rungiasi interaktyviuose turnyruose, o gyvai bendraujama Google Meet konferenciniu ryšiu. Pamokos trunka apie 60 min. Nuorodas prisijungimui į pamokas ar asmenines konsultacijas bei užduotis treneris el. paštu išsiunčia kaskart prieš pamoką ar kitu sutartu laiku.

Norinčius plačiau susipažinti su mūsų vedamomis pamokomis Nearpod platformoje, siūlome išbandyti
testinę versiją.

Norite savo vaikus sudominti šachmatų žaidimu? Prisijunkite prie nuotolinių mokymų
tapdami nariu!

mokymai MOKYKLOSE

Mokyklų atstovus, norinčius savo mokyklose sudaryti sąlygas mokiniams lankyti šachmatų būrelius, prašome susisiekti užpildant formą pradiniame puslapyje.

Visos teisės saugomos. © 2020 VšĮ "Šachmataukim". Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką VšĮ "Šachmataukim" sutikimą.
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Daugiau apie slapukų politiką skaitykite čia.